Väljakutseid jagub nii kompimis-, nägemis- kui kuulmismeelele

Päästeoperatsioon

Mis seal salata, meile meeldivad lood. Keegi ei viitsi jalgu tagumendi alt välja lükata, kui teda kutsutakse suvalisele „Tule jooksuga siia, siis kihutame selg ees ja hammastega banaani koorides sinna horisondi taha, kakume ennast trussikute väele ja ronime põllul asuva tamme otsa ning hüüame seal kolm korda uhhuu. Lõpuks võtad mu kukile ja keksid üle karuraudadega kaetud metsalagendiku sinna, kus ülejäänud rahvas rõõmsalt lipukestega vehib ja kuuma seljankat luristab. Kui esimesena kohale jõuame, saame ehk kah poti põhjast tilga leemekest.“

Hoopis teine asi on siis, kui meil on stoori. Et oleks põnev, peab olema nagu päris. Peab olema kõvasti teravam kui hall argipäev. Peab (piltlikult öeldes) ninast vere välja saama. Ja siit tuleb lugu.

LEGEND:

Linna on raputanud kõikehõlmav ja hävitust külvav looduskatastroof. Majadest on järel vaid varemed ning kõikjalt kostab vigastatute oigeid ja viimset korinat. Päästjaid ei tohi aga veri ja koletud haavad heidutada. Nende ülesandeks on rusude vahele jäänud kannatanute päästmine. Mitmed loodusõnnetuse ohvrid on teadvuseta ning kontaktivõimetud, kuid ometi veel elus. Iga sekund loeb, sest iial ei tea, milline südamlöök on viimane ning kaua peab vastu betoonist vahelagi, mis murdudes paljud süütud inimhinged justkui prussakad laiaks litsub.

“Search and Rescue” meeskonnatreeningumängus asetatakse mängijad päriselt üle keskmise keerukasse olukorda ning vatti ja väljakutseid jagub nii kompimis-, nägemis- kui kuulmismeelele. Karmi ning eluliselt tõepärasesse situatsiooni asetatuna avastavad mängijad uusi külgi nii enda kui kaasvõitlejate kohta. Kellega saab päriselt luurele minna? Kes ulatab abikäe, kui päriselt hädas olete? Ja selles mängus lahtiseid otsi juba ei jäeta. Kogu lammutamine võetakse ka videosse ning arutatakse hiljem üheskoos detailideni läbi.

Mis on katastroofimängu eesmärgid?

  • Läbi paksu ja vedela minnes õpitakse üheskoos probleeme lahendama;
  • piirsituatsioonis mõistetakse üksteise käitumist ning mõttemalle;
  • saab selgeks, kuidas teistega arvestada ning nende arvamust aktsepteerida;
  • aitab mõista, et enda otsuste ning tegevuste eest tuleb ka vastutus võtta.

Küsi nõu ja pakkumist

Hind
al. 525€ Kuni 3 tundi tegevust.
  • öö päev
  • all year
  • 3
  • 10-30
  • est, eng, rus